Hakkımızda

Kaplan Hukuk olarak biz

İstanbul’un ticari alacaklar alanında hizmet veren ve konusunda uzman hukuk bürolarından biriyiz. Etkin ve kaliteli tahsilatın, ancak belli bir alanda uzmanlaşma ile sağlanabileceğine inanıyoruz.

Günümüzde hukuki işlemlerin karmaşık yapıları avukatların belirli alanlarda uzmanlaşmasını gerektirmektedir. Bu motivasyonla, gecikmiş tahsilat alanında geniş deneyim sahibi olarak avukatlarımız ve çalışanlarımızla müvekkillerimize hak ettikleri şekilde uzman ellerden hizmet sunuyoruz.

Profesyonel kadromuz ile resmi/özel kurum ve kuruluşların her türlü alacakları ve ticaret hukuku konularındaki ihtiyaçlarına çözümler sunmakta ve sonuç odaklı yaklaşımımızla sektörümüzde lider büro olmayı hedeflemekteyiz.

Ekibimiz

Follow us:
What do we do?

Our Mission, Values and Motto

When, while the lovely valley teems with vapour around me, and the meridian sun strikes the upper surface of the impenetrable foliage of my trees, and but a few stray gleams steal into the inner sanctuary, I throw myself down among the tall grass by the trickling stream; and, as I lie close to the earth by the trickling stream. Our services

“I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now. When, while the love”

James Patterson

Founder & CEO

achievements & statistics

Our 25 years of operation

0 clients in the world

0 project had finished

0 experts are working

Support

How can we help

  Hotline

  +917 8124 – 3527

  Location

  307 Jesse Centers
  London City, England 12568

  Contact Us